881 Qingdao Çin'in Licang Bölgesi, Chongqing Zhong Yolu
Ana sayfa Ürünler

Yumuşak Kirpik Uzantıları

Sertifika
iyi kalite 3D Kirpik Uzantıları satış için
Müşteri yorumları
Kirpiklerine bayılırım, daha fazla sipariş vereceğim. Kirpiklerimi postadaki beş gün içinde aldım. Onların ürünleri şaşırtıcı, müşterilerin çoğunluğunda .15 kullanıyorum. Bu bakışla .15'i kullandım ve lankis öncül hayranlarıyla karıştırdım. Kirpikleriyle istediğim görünümü elde edebiliyorum. Onların da mat bir görünüşü var.

—— jeany sam

Ben bir kirpik teknolojisiyim & c bukleleri sipariş ettim çünkü d curl'i sipariş etmiştim ve onlarla çok mutluydum. Bu kirpiklerin son derece yüksek bazı markalarla karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebilirim. Bukle iyi tutar, mattur ve siyahtır. Keşke onların yerine sadece bir uzunluğa sahip tepsilerle gelselerdi.

—— Kaila Boston

Bu kirpikler gerçekten çok güzel. Son zamanlarda birçok yeni marka deniyorum ve bu da favorilerimden biri. Aynı zamanda son derece yumuşak ama sağlam. Müşterilerimde mat siyah görünüyorlar ve güzel bir tüylenme etkisi veriyorum.

—— Stephanie Rodis

Onları sevdim. Çok doğal görünümlü.

—— Rhonda

Şaşırtıcı !! Kirpiklerimin profesyonelce yapılmasını sağlamak için kullanın, ancak bunları kendim yapmaya çalışacağımı düşündüm ve güzel çıktılar !!! Sabırlı ama çok iyi fiyat gerektirir.

—— kenzie

Ben sohbet şimdi

Yumuşak Kirpik Uzantıları

(2)
Çin Siyah Yumuşak Kirpik Uzatmalar Camellia Kirpik Uzatmalar 0.05 Mutiple Uzunluk Fabrika

Siyah Yumuşak Kirpik Uzatmalar Camellia Kirpik Uzatmalar 0.05 Mutiple Uzunluk

Fabrika OEM Kamelya Kirpik Uzatma 0.05 Mutiple Uzunluk Kirpikleri Banttan çıkarmak kolaydır. Kendi kirpiklerinizle güzelce birleşen bu doğal görünümlü kirpiklere gözlerinizi vurgulayın. Şaşırtıcı ve fantastik ... Read More
2019-05-09 09:56:08
Çin İpek Saç Malzemesi Yumuşak Kirpik Uzatma Bireysel Yarı Sabit Vuruşlar OEM ve ODM Fabrika

İpek Saç Malzemesi Yumuşak Kirpik Uzatma Bireysel Yarı Sabit Vuruşlar OEM ve ODM

Yumuşak Yeni Tasarım Tutkal Kirpik Uzantıları Kore Tepsi başına 12 satır (yaklaşık 3.000 bireysel kirpik). Steril PBT malzemesi. Hafif bir konik ile yarı parlak. Kıvrılma tutması için çift ısıtmalı. Yalnızca ... Read More
2019-05-09 09:55:38
Page 1 of 1