881 Qingdao Çin'in Licang Bölgesi, Chongqing Zhong Yolu
Ana sayfa Ürünler

Doğal Sıyık Eyelashes

Sertifika
iyi kalite 3D Kirpik Uzantıları satış için
Müşteri yorumları
Kirpiklerine bayılırım, daha fazla sipariş vereceğim. Kirpiklerimi postadaki beş gün içinde aldım. Onların ürünleri şaşırtıcı, müşterilerin çoğunluğunda .15 kullanıyorum. Bu bakışla .15'i kullandım ve lankis öncül hayranlarıyla karıştırdım. Kirpikleriyle istediğim görünümü elde edebiliyorum. Onların da mat bir görünüşü var.

—— jeany sam

Ben bir kirpik teknolojisiyim & c bukleleri sipariş ettim çünkü d curl'i sipariş etmiştim ve onlarla çok mutluydum. Bu kirpiklerin son derece yüksek bazı markalarla karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebilirim. Bukle iyi tutar, mattur ve siyahtır. Keşke onların yerine sadece bir uzunluğa sahip tepsilerle gelselerdi.

—— Kaila Boston

Bu kirpikler gerçekten çok güzel. Son zamanlarda birçok yeni marka deniyorum ve bu da favorilerimden biri. Aynı zamanda son derece yumuşak ama sağlam. Müşterilerimde mat siyah görünüyorlar ve güzel bir tüylenme etkisi veriyorum.

—— Stephanie Rodis

Onları sevdim. Çok doğal görünümlü.

—— Rhonda

Şaşırtıcı !! Kirpiklerimin profesyonelce yapılmasını sağlamak için kullanın, ancak bunları kendim yapmaya çalışacağımı düşündüm ve güzel çıktılar !!! Sabırlı ama çok iyi fiyat gerektirir.

—— kenzie

Ben sohbet şimdi

Doğal Sıyık Eyelashes

(2)
Çin Uzun Doğal Yanlış Eyelashes% 100 Gerçek Şerit Mink Kürk Yırtmaç Uzatma Fabrika

Uzun Doğal Yanlış Eyelashes% 100 Gerçek Şerit Mink Kürk Yırtmaç Uzatma

Toptan alibaba 3D vizon kürk kirpikleri doğal uzun sahte kirpikler 100% gerçek şerit vizon kürk kirpik uzatma Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Whatsapp + 8615064882753 ... Read More
2019-05-09 09:53:40
Çin Bireysel Doğal False Eyelashes Uzun Ömürlü Yanlış Kirpik J / B / C / D Curl Fabrika

Bireysel Doğal False Eyelashes Uzun Ömürlü Yanlış Kirpik J / B / C / D Curl

Bireysel Kirpikler İçin Doğal İpek Kirpik Uzatma 1. Koyu renk kirpikler ve dolgunluk gösterir. İpek kirpiklerimiz koyu renkli, parlak ve dolgunluğu gösterir. 2. İpeksi doku Bu kirpikler için birinci sınıf ipek ... Read More
2019-05-09 09:53:22
Page 1 of 1