881 Qingdao Çin'in Licang Bölgesi, Chongqing Zhong Yolu
Ana sayfa

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite 3D Kirpik Uzantıları satış için
Kirpiklerine bayılırım, daha fazla sipariş vereceğim. Kirpiklerimi postadaki beş gün içinde aldım. Onların ürünleri şaşırtıcı, müşterilerin çoğunluğunda .15 kullanıyorum. Bu bakışla .15'i kullandım ve lankis öncül hayranlarıyla karıştırdım. Kirpikleriyle istediğim görünümü elde edebiliyorum. Onların da mat bir görünüşü var.

—— jeany sam

Ben bir kirpik teknolojisiyim & c bukleleri sipariş ettim çünkü d curl'i sipariş etmiştim ve onlarla çok mutluydum. Bu kirpiklerin son derece yüksek bazı markalarla karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebilirim. Bukle iyi tutar, mattur ve siyahtır. Keşke onların yerine sadece bir uzunluğa sahip tepsilerle gelselerdi.

—— Kaila Boston

Bu kirpikler gerçekten çok güzel. Son zamanlarda birçok yeni marka deniyorum ve bu da favorilerimden biri. Aynı zamanda son derece yumuşak ama sağlam. Müşterilerimde mat siyah görünüyorlar ve güzel bir tüylenme etkisi veriyorum.

—— Stephanie Rodis

Onları sevdim. Çok doğal görünümlü.

—— Rhonda

Şaşırtıcı !! Kirpiklerimin profesyonelce yapılmasını sağlamak için kullanın, ancak bunları kendim yapmaya çalışacağımı düşündüm ve güzel çıktılar !!! Sabırlı ama çok iyi fiyat gerektirir.

—— kenzie

Ben sohbet şimdi
1 2
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Biz profesyonel bir sahte kirpik fabrikada. Şimdi yavaş yavaş sahte kirpik ürünlerinin rekabetçi bir ihracatçısı olmak için genişledik.

  Gelişmemizle birlikte, şimdi bize yurtdışında pazarlanacak ürünler sağlayan bir dizi bağlı şirketimiz var. Deneyimli çalışanlarımız ve mükemmel yönetim ekibimiz, ürünlerin uluslararası standartlara uyduğundan ve siparişlerin belirtilen zaman sınırları içerisinde teslim edildiğinden emin olmak için sıkı bir kalite kontrol ve denetim sistemi uyguladı.

  Ürünlerimiz kaliteli, rekabetçi fiyatlar ve uluslararası pazarda hızlı sevkiyat için büyük bir üne sahiptir. Halen, karşılıklı yararlara dayanan daha fazla denizaşırı müşteri ile işbirliği yapmayı içtenlikle bekliyoruz.

 • OEM / ODM
  Ayrıca OEM / ODM hizmeti veriyoruz.

  Bizim OEM / ODM müşterileri tüm deniz, zincir mağaza tedarik, İthalatçı ve bant ajan hizmeti.

 • Ar-Ge
  biz profesyonel Ar-Ge departmanı kendi .

İletişim bilgileri
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Fiona Ma

Tel: 86--18660205139

Faks: 86--15064882753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)