881 Qingdao Çin'in Licang Bölgesi, Chongqing Zhong Yolu
Ana sayfa

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

iyi kalite 3D Kirpik Uzantıları satış için
Kirpiklerine bayılırım, daha fazla sipariş vereceğim. Kirpiklerimi postadaki beş gün içinde aldım. Onların ürünleri şaşırtıcı, müşterilerin çoğunluğunda .15 kullanıyorum. Bu bakışla .15'i kullandım ve lankis öncül hayranlarıyla karıştırdım. Kirpikleriyle istediğim görünümü elde edebiliyorum. Onların da mat bir görünüşü var.

—— jeany sam

Ben bir kirpik teknolojisiyim & c bukleleri sipariş ettim çünkü d curl'i sipariş etmiştim ve onlarla çok mutluydum. Bu kirpiklerin son derece yüksek bazı markalarla karşılaştırılabilir olduğunu söyleyebilirim. Bukle iyi tutar, mattur ve siyahtır. Keşke onların yerine sadece bir uzunluğa sahip tepsilerle gelselerdi.

—— Kaila Boston

Bu kirpikler gerçekten çok güzel. Son zamanlarda birçok yeni marka deniyorum ve bu da favorilerimden biri. Aynı zamanda son derece yumuşak ama sağlam. Müşterilerimde mat siyah görünüyorlar ve güzel bir tüylenme etkisi veriyorum.

—— Stephanie Rodis

Onları sevdim. Çok doğal görünümlü.

—— Rhonda

Şaşırtıcı !! Kirpiklerimin profesyonelce yapılmasını sağlamak için kullanın, ancak bunları kendim yapmaya çalışacağımı düşündüm ve güzel çıktılar !!! Sabırlı ama çok iyi fiyat gerektirir.

—— kenzie

Ben sohbet şimdi

Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd. Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.
Şirket görünüm Bizim işçiler Bizim işçiler Bizim işçiler Bizim satıcı Bizim satıcı Bizim satıcı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : Sıradan kız
No. Çalışanları : 20~30
Yıllık satış : 500-600
Yıl kurulan : 2016
İhracat p.c : 40% - 50%
 
Qingdao Lashbeauty Arts & Crafts Co., Ltd.Çin'de faulse kirpik profesyonel tedarikçilerinden biridir, ürünlerimiz kirpik uzantıları, kirpik tutkalı, cımbız, göz yamaları ve her türlü aksesuarı içerir.
 
Çin'in en büyük sahte kirpik üretim bölgesi olan Qingdao'da bulunan ve dünyanın birçok önde gelen kirpik markasına ürün üreten kendi fabrikalarımız bulunmaktadır.Ayrıca OEM ve ODM siparişlerini memnuniyetle karşılıyor ve özel etiketli paketleme hizmetleri sunuyoruz.Kendi profesyonel tasarım ekibimiz var.Kataloğumuzdan güncel bir ürün seçin veya yeni bir tasarım arayışında olun, lütfen daha fazla bilgi almak için satış departmanımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.
 
Kalite kontrol departmanımız, kirpikleri tek tek kontrol ederek kalifiye olduklarından emin olduktan sonra ultraviyole ışık ile dezenfekte edildikten sonra kutulara paketlenebilir.
 
dünya çapındaki dostlarla uzun vadeli dostane işbirliği geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.
 
Ürünlerimizi beğendiyseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin whatsapp + 8615064882753
 
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.
 
İletişim bilgileri
Qingdao Jasmine International Trading Co., Ltd.

İlgili kişi: Mrs. Fiona Ma

Tel: 86--18660205139

Faks: 86--15064882753

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)